Vojna ustanova "Tara"

 

 

 

 

 

 

  ПРОГРАМ СПОРТСКИХ ИГАРА

 

ПЕТАК 13. АПРИЛ
14:00 - Свечано отварање спортских игара испред хотела "Оморика"
15:00 - Такмичење у баскету (мушкарци и жене)
16:30 - Такмичење одбојка на песку (2 мушкарци и 1 жене)
18:00 - Такмичење у стoном тенису (мушкарци и жене)
20:00 - Пливање у базену (девојчице и дечаци)
21:00 - Такмичење баскет у води
 
СУБОТА 14. АПРИЛ
10:00 - Такмичење у малом фудбалу
10:00 - Такмичење у кувању котлића
14:00 - Такмичење у пикаду (мушкарци и жене)
17:00 - Такмичење у надвлачењу конопца (мушкарци и жене) испред хотела "Оморика"
20:00 - Свечана вечера
 
 
 

РЕЗУЛТАТИ - ПЕТАК 13. АПРИЛА

 
 

 

ТАКМИЧЕЊЕ БАКЕТ
 
ЖЕНЕ - БАСКЕТ
Е К И П Е РЕЗУЛТАТ
 ШАБАЦ - СГП МАЛИ ЗВОРНИК 11:05 
ШАБАЦ - ПС МАЛИ ЗВОРНИК   11:01 
ПС МАЛИ ЗВОРНИК - СГП МАЛИ ЗВОРНИК   00:11 
 
ПОБЕДНИЦИ - КОШАРКА ЖЕНЕ
1. ШАБАЦ
2. СГП МАЛИ ЗВОРНИК
3. СГ МАЛИ ЗВОРНИК
 
МУШКАРЦИ - БАСКЕТ
Е К И П Е РЕЗУЛТАТ
БАЊА ЛУКА - СГП МАЛИ ЗВОРНИК    17:21 
КРУПАЊ - ЉУБОВИЈА 21:03
БОГАТИЋ ПС - ЛОЗНИЦА   21:23
ПС МАЛИ ЗВОРНИК - СГП ТРБУШНИЦА 21:01
 
ПОЛУФИНАЛЕ
Е К И П Е РЕЗУЛТАТ
КРУПАЊ - СГП МАЛИ ЗВОРНИК 21:06
ПС МАЛИ ЗВОРНИК - ПС ЛОЗНИЦА 17:21
 
ТРЕЋЕ МЕСТО:
ПС МАЛИ ЗВОРНИК - СГП МАЛИ ЗВОРНИК 21:16

ФИНАЛЕ:
КРУПАЊ - ПС ЛОЗНИЦА 18:21

 

ПОБЕДНИЦИ - КОШАРКА МУШКАРЦИ: 
1. ПС ЛОЗНИЦА
2. КРУПАЊ
3. ПС МАЛИ ЗВОРНИК&
ОДБОЈКА
 
Е К И П Е РЕЗУЛТАТ
СГП ВРШКА ЧУКА - СГП ТРБУШНИЦА 10:15 
СГП МАЛИ ЗВОРНИК - ПС МАЛИ ЗВОРНИК  06:15 
ПС ЛОЗНИЦА - КРУПАЊ 15:10 
БАЈИНА БАШТА - БОГАТИЋ 15:13
 
ПОЛУФИНАЛЕ
ПС МАЛИ ЗВОРНИК - СГП ТРБУШНИЦА 15:07
ПС ЛОЗНИЦА - БАЈИНА БАШТА 15:09
 
 
ТРЕЋЕ МЕСТО:
СГП ТРБУШНИЦА - БАЈИНА БАШТА 07:15

ФИНАЛЕ:
ПС МАЛИ ЗВОРНИК - ПС ЛОЗНИЦА 07:15

 

ПОБЕДНИЦИ: 

1. ПС ЛОЗНИЦА

2. ПС МАЛИ ЗВОРНИК

3. БАЈИНА БАШТА

  

 
СТОНИ ТЕНИС
  
ПОБЕДНИЦИ - СТОНИ ТЕНИС ЖЕНЕ
1. МАРКОВИЋ ЈЕЛИЦА - ПС ЛОЗНИЦА
2. ТИМОТИЋ БИЉАНА - СГП МАЛИ ЗВОРНИК
3. ГОЈКОВИЋ ДРАГАНА - БОГАТИЋ
 

ПОБЕДНИЦИ - СТОНИ ТЕНИС МУШКАРЦИ
1. ИЛИЋ МИЛАН - СГП МАЛИ ЗВОРНИК
2. МИЛОВАНОВИЋ ДЕЈАН - ПС МАЛИ ЗВОРНИК
3. ИГЊАТОВИЋ ГОРАН - БОГАТИЋ
 

 

ПЛИВАЊЕ У БАЗЕНУ (девојчице и дечаци)
-
 
БАСКЕТ У БАЗЕНУ
 
ПОБЕДНИЦИ - БАСКЕТ У ВОДИ
1. ПС ЛОЗНИЦА
 
 
 
 
 

РЕЗУЛТАТИ - СУБОТА14. АПРИЛА

 
ФУДБАЛ
 
ПРВА ГРУПА - ФУДБАЛ 
Е К И П Е РЕЗУЛТАТ
 БОГАТИЋ - БАТРОВАЦ 05:01 
БОГАТИЋ - ЉУБОВИЈА  01:00
ЉУБОВИЈА - БОГАРИЋ 00:01 
 
ДРУГА ГРУПА - ФУДБАЛ 
Е К И П Е РЕЗУЛТАТ
ПС МАЛИ ЗВОРНИК - ПС ЛОЗНИЦА  01:02
СГП МАЛИ ЗВОРНИК - ПС ЛОЗНИЦА  01:00
ПС МАЛИ ЗВОРНИК - СГП МАЛИ ЗВОРНИК 04:00
 
 
ТРЕЋА ГРУПА - ФУДБАЛ 
Е К И П Е
РЕЗУЛТАТ
КРУПАЊ - СФП ТРБУШНИЦА
13:02 
БАЊА ЛУКА - СГП ТРБУШНИЦА
04:01
БАЊА ЛУКА - КРУПАЊ
 04:00
 
ПРВО ПОЛУФИНАЛЕ:
КРУПАЊ - БОГАРИЋ 02:01
 
ДРУГО ПОЛУФИНАЛЕ:
БАЊА ЛУКА - ПС МАЛИ ЗВОРНИК 03:05
 
ТРЕЋЕ МЕСТО:
БАЊА ЛУКА - БОГАТИЋ 01:01
ПЕНАЛИ: 03:04
 
ФИНАЛЕ:
ПС МАЛИ ЗВОРНИК - КРУПАЊ 02:01
 
ПОБЕДНИЦИ - ПИКАДО МУШКАРЦИ
1. ПС МАЛИ ЗВОРНИК
2. КРУПАЊ
3.БОГАТИЋ
 
 
ТАКМИЧЕЊЕ У КУВАЊУ КОТЛИЋА
 
ПОБЕДНИЦИ У КУВАЊУ
1. ЉУБОВИЈА
2. ШАБАЦ
3.СГП ТРБУШНИЦА
 
 
ПИКАДО
 
ПОБЕДНИЦИ - ПИКАДО ЖЕНЕ
1. ЈАНКОВИЋ СВЕТЛАНА - ШАБАЦ
2. РАЈИЋ СЛАЂАНА - ВРШКА ЧУКА
3. БЛАГОЈЕВИЋ МИЛОСАВА - ПС МАЛИ ЗВОРНИК
 
ПОБЕДНИЦИ - ПИКАДО МУШКАРЦИ
1. ЈЕЗДИМИРОВИЋ МАРКО - СГП БОРАЊА
2. ЋИРИЋ СЛАВИША - ПС МАЛИ ЗВОРНИК
3. ДРАЖИЋ ДАРКО - ШАБАЦ
 
 
НАДВЛАЧЕЊЕ КОНОПЦА
 
ПОБЕДНИЦИ НАДВЛАЧЕЊЕ КОНОПЦА - МУШКАРЦИ
1. БАЊА ЛУКА
2. КРУПАЊ
3. ЉУБОВИЈА
 
ПОБЕДНИЦИ НАДВЛАЧЕЊЕ КОНОПЦА - ЖЕНЕ
1. СГП МАЛИ ЗВОРНИК
2. ПС МАЛИ ЗВОРНИК
3. ПС ЛОЗНИЦА
 
  

ПОБЕДНИК СПОРТСКИХ ИГАРА НСП КЦ ШАБАЦ JE

СГ ПС МАЛИ ЗВОРНИК

 

A+ A-

Pretraga

Prognoza vremena

Trip Advisor

FACEBOOK

Video

Pratite nas

Mesto gde počinje lepota...