Vojna ustanova "Tara"

 SATNICA VI SPORTSKIH IGARA UOS TARA 2018. 
 
24.05.2018. godine – dolazak i smeštaj učesnika do 17,00 h
18,30 h Svečano otvaranje Igara
19,00 Takmičenje u nadvlačenju konopca i bacanju kamena s ramena
20,00 h Večera u objektu gde su učesnici smešteni
 
25.05.2018. godine – Doručak 07,00 - 10,00 h
Kvalifikaciona takmičenja od 08,00 do 20,00 h (u pauzi takmičenja ručak 13,00 – 16,00 h)
19 - 21,30 Večera u objektu gde su učesnici smešteni
 
26.05.2018. godine – Doručak 07,00 - 10,00 h
Polufinalna i finalna takmičenja od 08,00 do 20,00 h (u pauzi takmičenja ručak 13,00 – 16,00 h)
21,00 h Svečana večera, muzički program i dodela nagrada za sve učesnike u hotelu „Omorika“
 
27.05.2018. godine – Doručak do 09,00 h
Završetak Igara i napuštanje hotela do 10,00 h
 
Shuttle minibus saobraća na svakih 30 minuta 25.05. i 26.05. u vremenu od 08,00 do 21,00 h između hotela Omorika (Javor) i Beli Bor.
  
 

GRUPA A

GRUPA B
GENERALI MILENIJUM
UNIQA SAVA
WIENER SAVA
DDOR TRIGLAV
 
PETAK 25. MAJ - GRUPA A

VREME

TIMOVI REZULTAT
09:00 GENERALI-UNIQA  
10:30 WIENER-DDOR  
12:00 UNIQA-DDOR 
15:00 GENERALI-WIENER  
16:30 WIENER-UNIQA  
18:00 GENERALI-DDOR  
 
PETAK 25. MAJ - GRUPA B

VREME

TIMOVI REZULTAT
09:45 MILENIJUM - SAVA  
11:15 DUNAV - TRIGLAV  
12:45 SAVA - triglav 
15:45 MILENIJUM - DUNAV  
17:15  DUNAV - SAVA  
18:45  MILENIJUM - TRIGLAV  
 
SUBOTA 26. MAJ - POLUFINALE I FINALE

VREME

TIMOVI REZULTAT
09:30 POBEDNIK GRUPE A - DRUGOPLASIRANI IZ GRUPE B  
10:30 POBEDNIK GRUPE B - DRUGOPLASIRANI IZ GRUPE A  
12:00 UTAKMICA ZA 3. MESTO 
13:00 UTAKMICA ZA 1. MESTO  

 

 
GRUPA A - MUŠKARCI
GRUPA B - MUŠKARCI
GENERALI
DUNAV
UOS
DDOR
WIENER
UNIQA
-
AMS

  

GRUPA A - ŽENE
GRUPA B - ŽENE
DDOR
DUNAV
 
GENERALI

 

PETAK 25. MAJ - KOŠARKA  
VREME
TIMOVI - TEREN 1 REZULTAT TIMOVI - TEREN 2 REZULTAT
09:00
GENERALI – WIENER
 
DDOR - UNIQA
 
 10:00
  DUNAV – AMS
 
 -
 
 11:00
DDOR – WIENER (ŽENE)
 
DUNAV – GENERALI (ŽENE)  
 
12:00
UOS - WIENER
 
 
15:00
 DUNAV – UNIQA
 
DDOR-AMS
 
16:00
GENERALI – UOS 
 
 
17:00
  DUNAV – DDOR 
 
AMS - UNIQA
 
 

SUBOTA 26. MAJ - KOŠARKA   

VREME
TIMOVI - TEREN 1 REZULTAT TIMOVI - TEREN 2 REZULTAT
10:00
-
 
ŽENE ZA 3. MESTO
 
11:00
POLUFINALE A1 – B2
 
-
 
12:00
POLUFINALE B1 – A2
 
-  
 
15:00
-
 
ŽENE ZA 1. MESTO
 
16:00
MUŠKARCI ZA 3. MESTO
 
-
 
17:00
MUŠKARCI ZA 1. MESTO
 
-
 
 
 
ODBOJKA - MUŠKARCI 
GRUPA A - MUŠKARCI
GRUPA B - MUŠKARCI
DUNAV
GENERALI
DDOR
UNIQA
AMS
MILENIJUM
WIENER
-

 

ODBOJKA - ŽENE

GRUPA A - ŽENE
GRUPA B - ŽENE
WIENER
GENERALI
TRIGLAV 
DUNAV 
MILENIJUM
DDOR 


PEKTAK 25. MAJ - ODBOJKA

SUBOTA 26. MAJ - ODBOJKA

 

MUŠKI TIMOVI

A GRUPA
B GRUPA
C GRUPA
DUNAV
AMS
 GENERALI
DDOR
TRIGLAV
SAVA 
WIENER
MILENIJUM
MERKUR
 
 
VREME
TIM - STO BR.1
REZULTAT
TIM - STO BR.2
REZULTATI
09:00
A2-A3

B2-B3
 
09:45

A1-A2


B1-B2
 
10:30
A3-A1
 
B3-B1
 
11:15
C2-C3

-
 
12:00
C3-C1

-
 
12:45
C1-C2

-
 
12:45
C1-C2

-
 
 
 
 POLUFINALE - MUŠKARCI
VREME
TIM
REZULTATI
16:00
1A-2B
 
17:00
1B-2C
 
18:00
1C-2A
 
 
 ZA 7-9 MESTO - MUŠKARCI
VREME
B GRUPA
C GRUPA
16:00
3A-3B
 
17:00
3C-3A
 
18:00
3C-3B
 
 
ZA 4-6 MESTO - MUŠKARCI
VREME
TIM
REZULTATI
09:30
 
 
10:15
 
 
11:00
 
 
 
 FINALE MUŠKARCI
VREME
B GRUPA
C GRUPA
10:00
 
 
11:00
 
 
12:00
 
 
  
 

ŽENSKI TIMOVI 

A GRUPA
B GRUPA
C GRUPA
GENERALI
DDOR
 DUNAV
UNIQA
AMS
TRIGLAV
SAVA
WIIENER
-
 
 
VREME
TIM - STO BR.1
REZULTAT
TIM - STO BR.2
REZULTATI
09:00
A2-A3

B2-B3
 
09:45
A1-A2

B1-B2
 
10:30
A3-A1
 
B3-B1
 
11:15
C1-C2

-
 
12:00
B2-B3

-
 
12:45
B1-B2

-
 
13:30
B3-B2

-
 
 
 
 POLUFINALE - ŽENE
VREME
TIM
REZULTATI
17:00
1A-2B
 
18:00
1B-2C
 
19:00
1C-2A
 
 
 ZA 7-8 MESTO - ŽENE
VREME
B GRUPA
C GRUPA
16:00
3A-3B
 
 
ZA 4-6 MESTO - ŽENE
VREME
TIM
REZULTATI
09:30
 
 
09:45
 
 
10:15
 
 
 
 FINALE ŽENE
VREME
B GRUPA
C GRUPA
11:00
 
 
12:00
 
 
13:00
 
 
 
    
 
 
MUŠKO KUGLANJE - REDOSLED - 25. MAJ OD 08:30H
RB
TIM
REZULTATI
1
DUNAV
 
2
GENERALI
 
3
MERKUR
 
4
MILENIJUM
 
5
WIENER
 
6
AMS
 
7
TRIGLAV 
 
8
UNIQA
 
9
GLOBOS
 
10
SAVA
 
11
SOGAZ
 
12
DDOR
 
 
 
ŽENE KUGLANJE - REDOSLED 25.MAJ OD 08:30H
 
BR
TIM
REZULTATI
1
UOS
 
2
MILENIJUM 
 
3
SAVA
 
4
GENERALI

5
UNIQA
 
6
MERKUR
 
7
WIENER
 
8
DUNAV
 
9
TRIGLAV
 
10
AMS
 
11
DDOR
 
 

 

MUŠKARCI STRELJAŠTVO - REDOSLED 25. MAJ 

BR
 
TIM
 
REZULTATI
1
MILENIJUM
 
2
DDOR
 
3
WIENER
 
4
UNIQA
 
5
AMS
 
6
GENERALI
 
7
DUNAV
 
8
TRIGLAV
 
9
SAVA
 

 

ŽENE STRELJAŠTVO- REDOSLED 26.MAJ  

BR
TIM
REZULTATI
1
SAVA
 
2
GENERALI
 
3
MILENIJUM
4
DDOR
 
5
UNIQA
6
DUNAV
 
7
WIENER
 
8
TRIGLAV
 
9
AMS
 

 

 

A GRUPA
B GRUPA
DUNAV
DDOR
WIENER
AMS
GENERALI
MILENIJUM
SAVA
MERKUR


 
PETAK 25. MAJ

VREME
TIM - TEREN 1
REZULTAT
TIM - TEREN 2
REZULTATI
09:00
DUNAV-SAVA

ENERALI-WIENER
 
10:30
DDOR-MERKUR

AMS-LILENIJUM
 
12:00
DUNAV-WIENER
 
SAVA-GENERALI
 
14:30
DDOR-MILENIJUM

AMS-MERKUR
 
16:00
DUNAV-GENERALI

SAVA-WIENER
 
17:30
DDOR-AMS

MERKUR-MILENIJUM
 
 

  PETAK 25. MAJ

VREME
TIM - TEREN 1
REZULTAT
TIM - TEREN 2
REZULTATI
10:00
DUNAV-SAVA A1-B2

POLUFINALE B1-A2
 
 
PAUZA

pauya
 
14:30
 
 
3. MESTO
 
16:30
 

FINALE
 


 

MUŠKARCI KROS - REDOSLED 25.MAJ OD 10:00H 

BR
TIM
REZULTATI
1
DDOR
 
2
GENERALI
 
3
UNIQA
 
4
AMS

5
UOS
 
6
MILENIJUM
 
7
SAVA
 
8
DUNAV
 
9
WIENER
 
10
MERKUR
 


 
ŽENE KROS - REDOSLED 25.MAJ OD 10:00H 

BR
TIM
REZULTATI
1
GENERALI
 
2
WIENER
 
3
SAVA
 
4
AMS

5
UNIQA
 
6
DDOR
 
7
DUNAV
 
8
MILENIJUM
 



 

 

 

 

A+ A-

Pretraga

Prognoza vremena

Trip Advisor

FACEBOOK

Video

Pratite nas

Mesto gde počinje lepota...