Vojna ustanova "Tara"

svetsko prvenstvo u fudbalu 2018 - NASLOVNA

Organizovano gledanje utakmica Svetskog prvenstva

Pratite sa nama najveći i najuzbudljiviji sportski događaj - Svetsko prvenstvo u fudbalu. 

Povodom Svetskog prvenstva u fudbalu u našim hotelima na više lokacija organizovano je gledanje svih utakmica prvenstva. . .

Za velike ljubitelje pripremili smo i veliko iznenađenje pored prikaza na TV uređajima u centralnom holu - bioskop na otvorenom u hotelu "Breza" gde utakmice možete gledati na video-bimu od 42 kvadratna metra (9,5m x 4,5m)

 

GRUPA A: 
A1 Rusija
A2 Saudijska Arabija
A3 Egipat
A4 Urugvaj
 
1. kolo:
14. jun (17.00): Rusija - Saudijska Arabija
15. jun (14.00): Egipat - Urugvaj
2. kolo:
19. jun (20.00): Rusija - Egipat
20. jun (17.00): Urugvaj - Saudijska Arabija
3. kolo:
25.jun (16.00): Urugvaj - Rusija
25. jun (16.00): Saudijska Arabija - Egipat
 
GRUPA B:
B1 Portugal
B2 Španija
B3 Maroko
B4 Iran
 
1. kolo:
15. jun (17.00): Maroko - Iran
15. jun (20.00): Portugal - Španija
2. kolo:
20. jun (14.00): Portugal - Maroko
20. jun (20.00): Iran - Španija
3. kolo:
25. jun (20.00): Iran - Portugal
25. jun (20.00): Španija - Maroko
 
GRUPA C: 
C1 Francuska
C2 Australija
C3 Peru
C4 Danska
 
1. kolo: 
16. jun (12.00): Francuska - Australija
16. jun (18.00): Peru - Danska
2. kolo: 
21. jun (14.00): Francuska - Peru
21. jun (17.00): Danska - Australija
3. kolo: 
26. jun (16.00): Danska - Francuska
26. jun (16.00): Australija - Peru
 
GRUPA D:
D1 Argentina
D2 Island
D3 Hrvatska
D4 Nigerija
 
1. kolo:
16. jun (15.00): Argentina - Island
16. jun (21.00): Hrvatska - Nigerija
2. kolo:
21. jun (20.00): Argentina - Hrvatska
21. jun (17.00): Island - Nigerija
3. kolo:
26. jun (20.00): Nigerija - Argentina 
26. jun (20.00): Island - Hrvatska
 
GRUPA E:
E1 Brazil
E2 Švajcarska
E3 Kostarika
E4 Srbija
 
1. kolo:
17. jun (14.00): Kostarika - Srbija
17. jun (20.00): Brazil - Švajcarsrka
2. kolo:
22. jun (14.00): Brazil - Kostarika
22. jun (20.00): Srbija - Švajcarsrka
3. kolo:
27. jun (20.00): Srbija - Brazil
27. jun (20.00): Švajcarska - Kostarika
 
GRUPA F:
F1 Nemačka
F2 Meksiko
F3 Švedska
F4 Južna Koreja
 
1. kolo:
17. jun (17.00): Nemačka - Meksiko
18. jun (14.00): Švedska - Južna Koreja
2. kolo:
23. jun (17.00): Nemačka - Švedska
23. jun (20.00): Južna Koreja - Meksiko
3. kolo.
27. jun (16.00): Južna Koreja - Nemačka
27. jun (16.00): Meksiko - Švedska
 
GRUPA G:
G1 Belgija
G2 Panama
G3 Tunis
G4 Engleska
 
1. kolo:
18. jun (17.00): Belgija - Panama
18. jun (20.00): Tunis - Engleska
2. kolo:
23. jun (14.00): Belgija - Tunis
24. jun (14.00): Engleska - Panama
3. kolo:
28. jun (20.00): Engleska - Belgija
28. jun (20.00): Panama - Tunis
 
GRUPA H:
H1 Poljska
H2 Senegal
H3 Kolumbija
H4 Japan
 
1. kolo:
19. jun (14.00): Poljska - Senegal
19. jun (17.00): Kolumbija - Japan
2. kolo:
24. jun (17.00): Japan - Senegal
24. jun (20.00): Poljska - Kolumbija
3. kolo:
28. jun (16.00): Japan - Poljska
28. jun (16.00): Senegal - Kolumbija

 

Verzija za štampu

 

A+ A-

Pretraga

Prognoza vremena

Trip Advisor

FACEBOOK

Video

Pratite nas

Mesto gde počinje lepota...